Skip to main content

Júliusban, a Mesepark Óvodában

Írta: Mesepark Óvoda
Megjelent: 2013. augusztus 01. Csütörtök, 05:01

DSC07773Júliusban a mi óvodánk várta a város óvodásait. Igyekeztünk minden napba becsempészni valami mást, hogy mindenki jól érezze magát, hogy vidám legyen nyári életünk. Játszottunk dalos és körjátékokat, sorversenyekben, egyéb versengésekben gyerekeink kipróbálhatták ügyességüket, kitartásukat, erejüket, küzdhettek a csapatukért. Színeztünk, vágtunk virágokat melyeket összehajtva vízre tettünk s gyönyörködtünk bennük ahogy kinyíltak. Rögtönöztünk színházat, fagyiztunk, készítettünk kalapokat újságból, nyári búzakalász koszorút, és még sorolhatnánk, de inkább meséljenek a képek. Jújiis végén bezárul óvodánk kapuja.

Augusztusban a Gombácska Óvoda várja a gyerekeket. Mi kívánunjuk mindenkinek, hogy - Aki nyaral, pihenjen sokat. Aki otthon van legyen öröm az együttlét. Aki dolgozik, legyenek lazák a napjai.- Mindnyájuknak egy szép augusztust kívánunk, és szeptemberben várunk mindenkit vissza a Mesepark Óvodába!


Képek!

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb