Skip to main content

Előadás az X-házban

Írta: Kiss Kálmán
Megjelent: 2013. november 27. Szerda, 13:40

Horváthné Rádics Márta előadást tartott a Széchényi családról az X-házban

0003

2013. november 26-án a Marcali Plébánia és a Keresztény Értelmiségiek Szövetségének (KÉSZ) Marcali Csoportja meghívására Horváthné Rádics Márta tartott előadást: A Széchényiek Marcaliban címmel az X-ház nagytermében.

A nagy számban megjelent érdeklődők egy vetített-képes előadás keretében ismerkedhettek meg, a városunkban közismert előadó által megjelentetett helytörténeti könyveken át a Széchényi család történetével.

{besps}2013/2013-11-27-13-36-40{/besps}

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb