Vetélkedő Marcaliról

Írta: Németh László
Megjelent: 2014. június 19. Csütörtök, 18:05

IMG 2078

A Mozgáskorlátozottak Somogy Megyei Egyesület Marcali Körzeti Csoport által évente hagyományosan megszervezett szellemi és ügyességi vetélkedő idén, Marcali régmúltjának újjászületéséről épületeiben, szobraiban és híres embereiről szólt, melyet Surányi Ferencné Dér Dóra, irodalmi színpadunk vezetője állított össze.

A csoport meghívására 4 csapat érkezett 3-3 fővel, mely további 2 saját csapattal egészült ki:

Bajtársi Egyesület csapata
Csömendi Őszirózsa Nyugdíjas Klub csapata
Honvéd Nyugállományúak Klubja csapata
Szivárvány Városi Nyugdíjas Egyesület Marcali 2 csapata

Minden résztvevőnek ezúton is köszönjük a részvételt és gratulálunk!

Vetélkedőnket a Marcali Városi Önkormányzat Oktatási és Közművelődési Bizottsága által kiírt közművelődési pályázatán elnyert anyagi támogatás segítségével rendezték meg.

{besps}2014/2014-06-19-18-01-35{/besps}