Lengyel vendégei vannak a Városnak …

Megjelent: 2014. június 21. Szombat, 04:54

DSC 0684

A Marcali Kistérség öt éve kötött együttműködési megállapodást a lengyel Krotosyn járással. Tegnap délelőtt a vendég járási delegáció és Balatonmáriafürdő Lengyel partnertelepüléséről, Kozmin városból érkezett vendégek jártak a Marcali Városházán.

A delegáció fogadását keretbe foglalta a lengyel barátain és a Bajtársi Dalárda kórusainak szereplése. Ők ma délután nagy nyilvánosság előtt is szerepelni fognak a Szabadtári Színpadon (rosszidő esetén Művelődési Ház) a Dalárda 20 éves jubileumi találkozóján.
Tegnap Balatonmáriafürdő vendégei voltak lengyel barátaink. Este a máriafürdői IKSZT Házban vacsorán látták vendégül a testvértelepülésük delegációját.

{besps}2014/2014-06-21-04-49-45{/besps}