Táborzáró Koncert …

Megjelent: 2014. július 25. Péntek, 05:46

DSC 5643

Tegnap délután a Marcali Berzsenyi Dániel Városi Könyvtár teraszán, a Marcali Városi Zeneiskola vonós tanszakának Táborzáró Koncertjét rendezték meg.

Hegedűs tábor a Zeneiskolában

2014.július 21-24-ig táboroztak a Marcali Zeneiskola hegedűs diákjai a Zeneiskolában. Jäger Nikoletta hegedű tanárnő és Károly Zsófia zongora tanárnő vezetése alatt működő kis csapat sikeres koncerttel zárta a négy napos intenzív táborozást, melyen a megtanult darabokat adták elő szüleiknek és a lelkes közönségnek. A koncert meglepetés számaként pedig a gyerekek saját szerzeménye hangzott el nagy sikerrel.

{besps}2014a/2014-07-25-05-32-15{/besps}