Fő tartalom átugrása

„Jobb adni, mint kapni!”

Írta: Kálmán Zsuzsa
Megjelent: 2015. december 24. Csütörtök, 11:00

12421390 935483653168281 1784704933 n

2015. 12 .23-án véget ért a „ Legyél Te is Karácsonyi Angyalka” adománygyűjtő akciónk. Ahogy a fényképen is látszik ismét sok emberben mozdult meg a segítőszándék.

 

Ezúton örömmel tájékoztatunk mindenkit arról, hogy a szép számmal összegyűlt felajánlások, tartós élelmiszerek megérkeztek a célba. Az idei a karácsonyi gyűjtés keretében rengeteg tartós élelmiszert kaptunk, így 14 családon tudtunk segíteni. Az Önök adományából Szociális Gondozási Központ részére is adtunk át - tartós élelmiszer, ruhanemű- hogy minél több családnak szerezzünk örömteli karácsonyt.

 

Őszinte hálával tartozunk mindazoknak, akik részt vettek a hátrányos helyzetű családok, tartósan beteg gyermekek megsegítésére indított akcióba.
Tisztelettel tolmácsoljuk valamennyi, az adományokban részesülő család köszönetét!

 

Kívánunk minden kedves adományozónak és segítőinknek
Áldott Karácsonyi Ünnepeket!

 

Piros-Fehér-Zöld Alapítvány

karira2

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb