VÁROSUNK

DSCN7121

„Egy elkötelezett közösség a gyermekekért.”

 

1915-ben alapították az első amerikai KIWANIS Klubot, melynek mára már számos nemzeti és nemzetközi szervezete van szerte a világon. Ezen szervezethez kapcsolódva, de önálló egyesületi formában jött létre a „KIWANIS” Női Klub Marcali Egyesület 2011-ben. Az elkövetkező két évben az országos vezetést is a marcali klub látja el dr. Gergőné Babina Jusztina elnökletével.

 

Egyesületünk tagjait politikamentes segítő szándék vezérli, célunk, hogy Marcaliban és környékén élő, tehetséges, valamiben kiemelkedő teljesítményt nyújtó vagy sajnos speciális egészségügyi problémákkal küzdő, súlyos betegségben szenvedő és egyben rászoruló gyermekeket támogassunk többnyire természetbeni formában.

 

Több mint 4 éves működésünk során megpróbáltuk elérni tevékenységünkkel a lehető legszélesebb körét ezeknek a gyermekeknek. Nevünk és tevékenységünk mára kezd ismerté válni. Céljainkat a rendezvényeinken részt vevő, egyesületünket adományaikkal támogatók segítségével tudjuk megvalósítani.

 

Köszönetet mondunk mindenkinek, aki segített abban, hogy ezt a kiállítás megvalósulhatott.

 

Segítőink:
Balogh Viktória, Tomorné Huber Éva, Vágó Zoltán, Marcali Városi Könyvtár, Kulturális Korzó

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.