Diáknap a Noszlopyban

Megjelent: 2016. június 13. Hétfő, 14:00

DSCN5750

Reggel átvette a hatalmat Arany Barnabás a Noszlopy diákigazgatója. Első intézkedésként 20 perces órákat rendelt el és abból is kettőt. A diáktanárok óráit pedig követte a korteskedésben megígért programbőség.

Az akadályverseny a kicsiknek az iskolában, a felsősöknek a városban szerveződőt. Voltak „nehezített” akadályok is úgymint palacsintaevés, és fagylajtozás.

Ez utóbbi két „akadály” megvalósításában a vállalkozók segítetek akik a Noszlopy Alapítványt támogatva járultak hozzá a Diáknap sikeréhez. A Mester Cukrászda az elmúlt napokban már vendégül látta az alsósokat is, ahogy ma a felsősöket!

Bemutatkoztak a Rendőrök, a Tűzoltók, az íjászok és a VSzSE Küzdősport Szakosztálya.

Délben pedig az elmaradhatatlan Bale-Seen koncert, fergeteges retro buli volt! Délután folytatódik a diáknap, lesznek sorversenyek és természetesen sportprogram.

A galériához kattintson a képre!