Táblák ....
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2020. október 12. Hétfő, 12:24
Kihelyezésre kerültek az ideiglenes forgalomterelő táblák a Rákóczi utcában, a Park és a Kandler köz közötti útszakasz 2x1 sávra történő szűkítése érdekében. Megkezdődik mindkét oldalon a tervezett bontási, szegélyépítési munka. Kép: Szován-Kutor Györgyi
A galériához kattintson a képre!