Mennyit ér egy jó együttműködés!

Megjelent: 2020. november 21. Szombat, 17:29

cats1121

Ez évben is folytatódik a több éve tartó folyamat, amely Dr. Mészáros Géza önkormányzati képviselő és a SEFAG Marcali erdészet vezetőinek kiemelkedően jó együttműködéséből adódik. E folyamat eredményeként az elmúlt évek során horvátkúti családok jutottak kedvezményes fa gyűjtési lehetőséghez.

A képviselői körzet Marcali részében negyven köbméter tűzifa került a rászorulókhoz, melynek kiszállításához Meiszterics János nyújtott segítséget. A kedvezményes fa gyűjtési lehetőség mellett az erdészet térítés mentesen adományozta 2017 – ben, Csikós Nagy Márton szobrászművész által készített „Horvátkút” című szoborkompozíció alapanyagát. Továbbá az erdészet támogatásával újultak meg a horvátkúti városrész temető kapujának fa részei 2019 – ben.

IMG 20201117 102902