Kinyit a könyvterasz a könyvtárnál

Írta: Berzsenyi Dániel Városi Könyvtár
Megjelent: 2021. április 08. Csütörtök, 09:22

nyitás 2 lead

Kedves Olvasóink! Bár a korlátozások még tartanak, ismét lehetőségünk nyílt arra, hogy megnyissuk könyvteraszunkat!

Teljes nyitásig az alábbi szolgáltatásaink vehetők igénybe:

• könyvek kölcsönzése, visszahozatala.
  • A gördülékeny kiszolgálás érdekében mindenkit arra kérünk, hogy kölcsönözni kívánt könyveinek listáját adja le telefonon, emailben vagy Messenger üzenetben. A kért könyvcsomagra így nem kell várakoznia!
  • könyvek házhozszállítása
  • Idős, mozgásban akadályozott olvasóinknak most is lehetősége van arra, hogy kérjék ezt a szolgáltatásunkat.
  • irodai szolgáltatásaink.
  • Lehetőség van fénymásolásra, szkennelésre, nyomtatásra, laminálásra, dokumentumok spirálozására.
  • Nyomtatni kívánt dokumentumait hozza magával pendrive-on vagy küldje el nekünk az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre.

Intézményünk épülete még zárva tart, de addig is szeretnénk mindenki kérését az adott szabályozások mellett teljesíteni!

nyitás 2