VÁROSUNK

20210925 145001 lead

Közel két év várakozás után Marcali Város Önkormányzatának, valamint a Marcali Mikszáth Kálmán Általános Iskola Szülői Munkaközösségének segítségével megújult, megszépült iskolánk kézilabda-, valamint kosárlabda pályája.

 

 

Városunk Önkormányzatának segítségével egy korábbi csőtörés maradványait sikerült aszfaltréteggel befedni, így elhárult a balesetveszély, s már nem kell esők után a sarat kerülgetni, a felmart szakaszokat átugrálni, pallókon keresztül közlekedni.

 

Iskolánk szülői munkaközösségének lelkes csapata pedig felvállalta, hogy a két aszfaltozott pályán a már megkopott jeleket felfestik. Az időjárás is a szorgalmas csapat mellett állt. A kellemes őszi időjárásnál már csak a hangulat volt jobb.

 

A Marcali Mikszáth Kálmán Általános Iskola pedagógusai, diákjai köszönik a segítséget, s hétfőn már használatba is vehetik a megújult pályákat.

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.