Fő tartalom átugrása

"Aki vesz, annak lesz "

Írta: Bóbita Óvoda
Megjelent: 2012. október 15. Hétfő, 14:04

VZA_3859Hagyományos őszi vásárunk, mely a néphagyományőrző tevékenységünkhöz illeszkedik, amivel a régi népi szokásokat és hagyományokat igyekszünk közel vinni a gyermekekhez, a mai napon került megrendezésre. A vásári portékákat természetes anyagokból, az ősz kincseiből készítettük gyermekeinkkel közösen az előző hetek folyamán.

Az idei évben a szokásos csereberét kibővítettük régi vásári játékok felelevenítésével, amivel színesítettük a nap hangulatát. A gyerekek nagy élvezettel vettek részt a különböző, számukra érdekes és változatos tevékenységekben, miközben mindenki megtöltötte a kosarát portékákkal , a pocakját pedig kemencében sült finomságokkal. A nap lezárása képpen a Palinta társulat Nyit a heti vásár című műsorát hozta el óvodánkba a gyerekek nagy örömére. 

Az Óvoda képei:

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-10-15-14-03{/gallery}

A Portál képei:

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-10-15-14-12{/gallery}

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-10-15-14-13{/gallery}

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb