VÁROSUNK

cats

2023. május 27-én, szombaton egész napos programmal ünnepelte alapításának 30. évfordulóját a Kaposvári Egyházmegye. Ebből az alkalomból hálaadó ünnepi szentmisét Varga László kaposvári megyéspüspök celebrált.

 

 

A program részeként erre a jubileumra készülve már az év elején „A templom, ahol otthon vagyok” címmel irodalmi és rajz pályázatot is hirdettek gyerekek számára, melynek díjátadóját is most tartották meg. A beküldött alkotásokból egy ünnepi kiadvány formájában egy antológia is készült, melybe két Marcali hittanos diák rajza is bekerült, akik ráadásul rangos elismerő minősítést is kaptak.

 

Sándor Réka, Mikszáth iskolás nyolcadikos tanuló arany minősítést kapott alkotásáért. Felkészítő tanára: Sárkány Zsoltné tanárnő volt.

 

Horváth Fruzsina, Noszlopy nyolcadik osztályos tanuló pedig ezüst minősítést kapott munkájáért. Felkészítő tanára: Nadrai Beáta tanárnő volt. Mindkét tanuló hitoktatónője: Dr. Gyulainé Domján Zsuzsanna.

 

A díjazottaknak és felkészítőiknek szívből gratulálunk a Marcali Római Katolikus Egyházközség nevében, s további sikeres munkát és jó egészséget kívánunk!

 

Írta: Kiss Kálmán

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.