5 éves a TársasBázis

Írta: MMSZK
Megjelent: 2024. március 03. Vasárnap, 15:06

TB5 05

5. születésnapját ünnepelte a TársasBázis közössége. A művelődési központ játéktára 2019 márciusában nyitotta meg kapuit a nagyközönség előtt.

Az elmúlt öt évben többszáz klubdélután, hazai és vidéki kitelepülés, intézményi kooperáció, öt szabadulószoba, két 100 napos- és két 24 órás játékkihívás, négy Korzó Csata és számtalan más társasjátékos program mellett a közösség tagjai aktívan vették ki a részüket a nyári gyerektáborok, játszóházak programkínálatának kidolgozásában, színesítésében is.

Az évforduló alkalmából meghirdetett nyíltnapon bárki belekóstolhatott a társasok világába, a kezdőket játékmesterek segítették a gyorsabb szabálytanulásban. A délelőtti partijátékok és belépőszintű játékokat követően, a délután során már komolyabb társasjátékok is asztalra kerültek. A TársasBázis 5 éves ünnepi Kahoot-kvízén az indulók társasjátékokat nyerhettek, a nap zárásaként pedig egy születésnapi torta is az asztalra került.

A galériához kattintson a képre!