Képviselő-testületi ülés - 2024.06.20.

Megjelent: 2024. június 20. Csütörtök, 17:20

Rakoczi utca

Marcali Város Önkormányzatának Képviselő-testülete 2024. június 20-án (csütörtökön) 14.00 órakor soron kívüli képviselő-testületi ülést tartott.

Négy napirendet tárgyaltak a képviselők. Elfogadták az önkormányzat 2024. évi költségvetéséről szóló 3/2024. (II.13.) önkormányzati rendeletének módosítását. Előterjesztést fogadtak el a képviselők pályázat benyújtásáról a 2024. évi lakossági ivóvíz és csatornaszolgáltatás támogatás igényléséhez.

Beszámolót fogadtak el a Marcali Művelődési és Szabadidő Központ Nonprofit Kft. 2023. évi tevékenységéről.

Dr. Sütő László polgármester úr a választást megelőző kampánnyal kapcsolatban elmondta, hogy méltatlan és igaztalan támadásnak volt kitéve Kutor Veronika képviselő asszony, akinek nyilvános mindenki számára elérhető jövedelmével kapcsolatban támadták. A TaVi TV felvételén 7:50 nél látható polgármester úr határozott kijelentése a teljesen megalapozatlan vádakkal kapcsolatban.

03.5.ET_Kozhasznusagi-melleklet_2023.pdf

Ezek az adatok nyilvánosak és a marcali.hu honlapon elérhetőek, visszamenőleg is... ha akarták volna rágalmazók elérhették volna!