Az energetikai beruházást követően indul a fürdő turisztikai fejlesztése…
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2026. június 25. Csütörtök, 02:03

Bereczk Balázs polgármester úr közösségi oldalán a fürdő fejlesztésével kapcsolatosan posztolt
A Pénzügyi Bizottság a szerdai ülésén a kivitelező kiválasztásával lezárta a közbeszerzési eljárást, így hamarosan sor kerülhet a szerződéskötésre.

A lenti öltöző helyét a wellnes részleg veszi át. (A látványterveket bemutató bejegyzés itt érhető el.)
Nálunk jó idő is, és víz is van!
A galériához kattintson a képre!






