30 éves a Tündérliget Óvoda …

Megjelent: 2013. november 15. Péntek, 19:30

Ma ünnepelték a Tündérliget Óvoda fennállásának 30. évfordulóját a Kulturális Korzóban. A gyerekek műsorát követően Korcsmárosné Tóth Tünde emlékezett meg az Óvoda történetéről, majd Dr. Sütő László adott át miniszteri elismerést Tóthné Szalavári Ottíliának.

DSC1495

Ezt követően Kiss Sándorné a Tündérliget Óvoda vezetője korábbi vezetőket, dolgozókat köszöntött. Kiosztották a rajzpályázat díjait, és az ünnepség végén az ovisok fújták el a gyertyákat a tortán.

A Tündérliget Óvoda nevelőtestülete köszönetét fejezi ki.

Marcali Város Önkormányzatának, a Mézes Mackó Cukrászdának,a Kotán Cukrászdának az óvodánk születésnapi ünnepségéhez nyújtott támogatásáért.

{besps}2013/2013-11-15-19-26-02{/besps}

{besps}2013/2013-11-15-19-26-34{/besps}