Szolgálati lakások épülnek Marcaliban...

Megjelent: 2024. április 09. Kedd, 17:56

capture 20240409 174324

Az idei évben nyújtunk be pályázatot, ahol "közérdekű" munkát végzők - tűzoltó, rendőr, tanár stb.…- számára alakíthatók ki lakások. Írtam a Portálon idézve Bereczk Balázs alpolgármester urat.

Bereczk Balázs alpolgármester úr Facebook bejegyzése: Aki a kétezres években született, nem is tudja, hogyan nézett ki a belső laktanya területe 2001. március 31. előtt. (Köszönöm az információt Fehér Jánosnak)

Ez volt a bűvös dátum, amikor az önkormányzat tulajdonba kapta az ingatlant. (a külső laktanya nem került önkormányzati tulajdonba)

Azóta családi házak, lakások, üzletek épültek a területre. Nemrég készült el a piaccsarnok felújítása és építettük meg a játszóházat.

A következő munka tervezése (terv készítés, pályázat írás, forrás szerzés) pedig már el is kezdődött: közszolgáltatásban dolgozók számára építünk lakásokat a Liget utcában.

Ezt is közösen hoztuk létre!