Fő tartalom átugrása

Nem sokáig élvezhette a szabadságot

Írta: SMRFK
Megjelent: 2021. november 10. Szerda, 17:46

1 jarorauto

Az eljárás adatai szerint 2021. november 9-én 12 óra 42 perckor a Siófoki Rendőrkapitányságra jelzés érkezett, mely szerint az egyik bűnügyi felügyelet alatt álló gyanúsított megrongálta a rá felhelyezett lábbilincset.

 

 

A járőrök azonnal a megadott címre mentek, ahol kiderült, hogy az egyébként magánlaksértés és más bűncselekmények elkövetése miatt kényszerintézkedés alatt álló férfi az otthonát elhagyta. A siófoki körzeti megbízottak nagy erőkkel kezdték keresni a szökevényt, akit 16 óra 9 perckor elfogtak és a rendőrkapitányságra állították elő.

 

A -most már fogolyszökés vétségével is gyanúsítható- 32 éves nagyberényi férfit kihallgatását követően a őrizetbe vették, és a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság fogdájába vitték.

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb