Előkerült kerékpárok
Írta: Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Megjelent: 2025. május 19. Hétfő, 11:27

A bicikliket bejelentés alapján egy siófoki bérelt garázsban találták meg május 16-án.
Az adatgyűjtés során arra is fény derült, hogy a járműveket, -melyek közt több nagyértékű is található-, 2024 tavaszán tulajdonította el a férfi Ausztriában, majd ősszel Magyarországra hozta, hogy később eladja őket.

Az egyenruhások az 53 éves tolvajt elfogták és a Siófoki Rendőrkapitányságra állították elő. A nyomozók ellene pénzmosás bűntett gyanúja miatt indítottak eljárást, valamint intézkedtek a kerékpárok tulajdonosuknak való átadásáról.