Fő tartalom átugrása

Előkerült kerékpárok

Írta: Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Megjelent: 2025. május 19. Hétfő, 11:27

 51

A bicikliket bejelentés alapján egy siófoki bérelt garázsban találták meg május 16-án.

 

 

Az adatgyűjtés során arra is fény derült, hogy a járműveket, -melyek közt több nagyértékű is található-, 2024 tavaszán tulajdonította el a férfi Ausztriában, majd ősszel Magyarországra hozta, hogy később eladja őket.

1 3

Az egyenruhások az 53 éves tolvajt elfogták és a Siófoki Rendőrkapitányságra állították elő. A nyomozók ellene pénzmosás bűntett gyanúja miatt indítottak eljárást, valamint intézkedtek a kerékpárok tulajdonosuknak való átadásáról.

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb