Felborult egy autó Segesden
Írta: Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Megjelent: 2025. május 30. Péntek, 11:15

Parkoló autónak ütközött, majd felborult egy személygépkocsi csütörtökre virradó éjjel, Segesden.
A nagyatádi hivatásos tűzoltók kerekeire állították és áramtalanították a járművet. A kocsiban csak a sofőr utazott, aki a tűzoltók kiérkezése előtt elhagyta az autót. A sérültet a mentők kórházba szállították.
Fotó: Nagyatád HTP