Baleset az M7-en, Ordacsehinél
Írta: BM OKF
Megjelent: 2026. január 02. Péntek, 00:44

2026.01.01. 18:19 | Egymásnak ütközött két személygépkocsi az M7-es autópályán, Nagykanizsa felé, Ordacsehi térségében, a 143-es kilométerszelvénynél. Az autókban összesen négyen utaztak.
A marcali hivatásos és a balatonboglári önkormányzati tűzoltók áramtalanították az egyik járművet. A helyszínre mentő is érkezett.