Fő tartalom átugrása

Baleset az M7-en, Ordacsehinél

Írta: BM OKF
Megjelent: 2026. január 02. Péntek, 00:44

2026 01 02 004348

2026.01.01. 18:19 | Egymásnak ütközött két személygépkocsi az M7-es autópályán, Nagykanizsa felé, Ordacsehi térségében, a 143-es kilométerszelvénynél. Az autókban összesen négyen utaztak.

 

 

A marcali hivatásos és a balatonboglári önkormányzati tűzoltók áramtalanították az egyik járművet. A helyszínre mentő is érkezett. 

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb