Fő tartalom átugrása

A gamási sofőr elérte a 18 büntetőpontot, őrizetbe vették

Írta: Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Megjelent: 2026. január 19. Hétfő, 14:56

IMG piros 13

A járőrök január 16-án 10 óra 20 perckor Gamáson igazoltattak egy gépkocsivezetőt és megállapították, hogy a hatóság bevonta a jogosítványát, mivel a közelmúltban számos közlekedési szabályszegést követett el.

 

 

A 22 éves férfit előállították a Fonyódi Rendőrkapitányságra, ahol engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt őrizetbe vették, majd a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság fogdájába vitték.

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb