Kisbusz és személygépkocsi ütközött
Írta: Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Megjelent: 2026. március 18. Szerda, 01:26

2026. március 17. 14:52 | Kisbusz és személygépkocsi ütközött össze hétfő reggel Lengyeltóti és Öreglak között.
A balatonboglári önkormányzati tűzoltók áramtalanították a járműveket, amelyekben összesen heten utaztak. A mentők egy sérültet szállítottak kórházba.
Fotó: Lengyeltóti (DELTA) ÖTE