KÖZELBEN

IMG 20220805 142505

Különleges napok, különleges érzések, mosolyra húzódó ajkak, ez a hét, erről szólt. Szerettük volna megmutatni színes arculatunkat, szakmáinkat, kollégáink lojalitását, szakmai hozzáértését, vidámságát, humorát.

 

 

Bízunk benne, hogy sikerült is! Köszönjük a gyerekeknek, hogy eljöttek, hogy hírét viszik iskolánknak, és reméljük, hogy amikor továbbtanulásról lesz szó, akkor a mi iskolánkat választják!

 

Az utolsó, záró nap a jövőnek szólt. Az elmúlt évben ültetett juharfák nagyot nőttek már, aki kirándulóként érkezik hozzánk büszkén mutathatjuk neki, hogy a tavalyi szakmakóstolón ültették a gyerekek. Az idén cseresznye és meggyfa ültetésére került sor. Ezzel is bővítve az iskola zöldség- és gyümölcsöskertjét. Ezek a fák innentől az emlékezés fái lesznek.

 

A reggelt egy kis tábori hangulattal indítottuk, hiszen szalonnasütésre került sor. Akik nem olyan régen voltak fiatalok, talán emlékeznek ezekre a tábori sütögetésekre, az esetleges gitárszólókra, a régi dalokra.

 

A délelőtt további részében párhuzamosan két program kötötte le a gyerekeket. Az egyik, a madárodú készítése, a másik pedig a „Szeressük meg a kémiát!” címet viselő, kémiai kísérletek voltak. A kísérletekhez a háztartásokban előforduló anyagokat használtak. Ezen felül az elkészült madárlakásokat hazavihették magukkal a gyerekek.

 

Külön köszönet jár a Nemzeti Agrárgazdasági Kamarának, az Andreas STIHL Kereskedelmi Kft-nek, a Classens Group Companys-nek, és iskolánk minden dolgozójának, hogy támogatták a „Szakmakóstoló hét” sikeres megrendezését.

 

A gyerekeké a jövő, s a jövő iskolája sem lehet meg gyerekek nélkül! A fennmaradó néhány hétre mindenkinek jó pihenést, feltöltődést, a tanévhez pedig jó kedvet, kitartást kívánunk!

 

Írta: Mózes Brigitta

 

Fotók: Buzás János

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.