Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Írta: nepszava.hu
Megjelent: 2026. június 24. Szerda, 16:56

Hidvégi József utolsó ciklusában körülbelül 150-300 millió forintnyi önkormányzati kifizetés lehetett aggályos.
Szerda reggel rendőrök állították elő Fonyód korábbi fideszes polgármesterét, Hidvégi Józsefet, illetve a fiát – értesült lapunk helyi forrásokból. Információinkat a somogyi főügyészség is megerősítette.
Mint megkeresésünkre írták, a két férfit gyanúsítottként hallgatták, majd az expolgármestert 72 órára őrizetbe vették. Az idő rövidsége miatt az ügyészség később dönt, indítványozza-e Hidvégi József letartóztatását. A fiát elengedték.
Tovább a nepszava.hu cikkéhez!
Fotó: Hidvégi József / Facebook