Fő tartalom átugrása

Ismét zavartalanul működnek a kormányablakok

Írta: Somogy Vármegyei Kormányhivatal
Megjelent: 2025. július 14. Hétfő, 11:15

kormanyablak

Informatikai hiba miatt július 14-én HÉTFŐN átmenetileg szünetelt az okmányokkal és járművekkel kapcsolatos ügyintézés a kormányablakokban. A szolgáltató elhárította a hibát, így újra teljes kapacitással működnek az ügyfélszolgálatok.

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb