Ismét zavartalanul működnek a kormányablakok
Írta: Somogy Vármegyei Kormányhivatal
Megjelent: 2025. július 14. Hétfő, 11:15

Informatikai hiba miatt július 14-én HÉTFŐN átmenetileg szünetelt az okmányokkal és járművekkel kapcsolatos ügyintézés a kormányablakokban. A szolgáltató elhárította a hibát, így újra teljes kapacitással működnek az ügyfélszolgálatok.