Író-olvasó találkozó Gévai Csillával a marcali könyvtárban
Gévai Csilla íróval találkozhattak kicsik és nagyok március 7-én a Berzsenyi Dániel Városi Könyvtár rendezvényén, a Kulturális Korzó mozitermében.
Az írónő bemutatta A fecsegő kastély című meseregényét, melyet az érdeklődők meg is vásárolhattak és természetesen dedikálásra is volt lehetőség.
Az interaktív előadáson a gyermekek közösen alkothattak meg egy történetet a szerzővel, a vállalkozó kedvűek el is játszhatták a jeleneteket.
Csilla arra is gondolt, hogy a gyerekek mihamarabb visszatérjenek könyvtárunkba. Olvasóversenyt hirdetett, aki leghamarabb elolvassa A fecsegő kastélyt és a könyvtárban helyesen válaszol 3 kérdésre, ajándékot kap.
Még van kölcsönözhető példányunk, gyertek könyvtárba, olvassatok sokat! #könyvtárikihívás
Könyvtárunk rendszeresen hív meg gyermekek számára alkotó írókat, hasonló találkozókra, az elkövetkező hónapokban is lehet számítani! :)
A galériához kattintson a képre!