Szeptember elsejére minden diák tankönyve ott lesz az iskolákban
Írta: mti
Megjelent: 2025. július 02. Szerda, 12:59

Szeptember elsejére minden diák tankönyve ott lesz az iskolákban: a debreceni Alföldi Nyomdában készülő tízmillió államilag megrendelt tankönyv 75 százalékát már legyártották - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára Debrecenben, sajtótájékoztatón szerdán.