SPORT

1052735 10205072176700702 8128256716058570015 o

A Kézilabda Országos Gyermekbajnokság LU13 / Zákányi Bálint régió felsőházában Mohácson szerepelt a Marcali VSZSE csapata vasárnap. A lányok egyet nyertek, egyet vesztettek a lejátszott mérkőzésekből.

Gergely Lívia értékelése:

Hosszúhetény - Marcali 9-18 (5-9)

Izgultam a lányokért a meccs előtt, mert nem tudtam, hogy a mérkőzés előtti fogadkozások mit hoznak ki belőlük. Ugyan olyan nehezen indult el az első félidő, mint a felsőház eddigi mérkőzésein, nem találtuk a kaput, szerencsére az ellenfél sem, de a félidő végére belejöttek a csajok. Megnyugodtunk, összeállt a védekezésünk és támadásainkat sorban gólokkal fejeztük be. A szünetben megbeszéltük a védekezés hibáit, amit kijavítottak a pályán a lányok és győztesként hagyhattuk el a játékteret.

Góllövők:
Varga Zsóka, Pfluger Amelita 4-4; Orsós Dzsina, Gaál Virág 3-3, Csata Panna 2, Légrádi Emese, Horváth Brigitta 1-1.

Marcali - Vonyarcvashegy 15-16 (9-10)

Vonyarcvashegy ellen több edzőmérkőzést is játszottunk ősszel, ahol kiderült, hogy azonos erősségű csapat vagyunk. Nehéz mérkőzésre számítottam és annak is bizonyult. Sok hibával kezdtünk megint, amit az ellenfél játékosai nem tudtak kihasználni. Védekezésünk az első félidő második felére kezdett el működni, több labdát is tudtunk szerezni, így a 3 gólos hátrányból fordítani tudtunk. Sajnos a félidő utolsó gólját az ellenfelünk lőtte. A második félidőben egy buta védekezési hiba után emberhátrányba kerültünk. Kaptunk gyorsan 3 gólt és máris hátrányba voltunk. Innen egy gólos különbségig tudtunk feljönni. Nagyon bíztam benne, hogy a legvégén sikerül megfordítani a meccset és 4 ponttal indulhatunk el haza. Ez most nem sikerült. Büszke vagyok a lányokra, amit meg is mondtam nekik az öltözőben, ilyen fordulatokkal teli mérkőzésen, ilyen akarattal, küzdéssel, segítőkészséggel, kitartással juthatunk előre és tanulhatunk belőle.

Góllövők:
Gaál Virág 4; Németh Zsóka, Légrádi Emese 3-3; Orsós Dzsina, Csata Panna 2-2; Hennel Bora 1.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.