SPORT

DSC 4423

Az újonc Pázmánd otthonában játszott a nagyon foghíjas női kézilabda csapatunk. Sajnos sérültjeink mellett a vírusos megbetegedések is közrejátszottak abban, hogy a várakozásaimtól ellentétben nem sikerült pontot, pontokat hazahoznunk a Velencei tó partjáról.

Már a kocsiban hazafelé az a „kifogás” is megfogalmazódott bennem, hogy a szerdán játszott Magyar Kupamérkőzés sokat kivett a csapatból.

Siettem vissza Marcaliba, a jegyzőkönyvről megfeledkeztem .. bocs pótolni fogom!

Gárdony-Pázmánd NKSE - Marcali VSZSE 26-21 (19-12)

Breázu Márius nyilatkozata:

Azt kértem a lányoktól a meccs előtt az öltözőben, hogy kezdjünk egy gyors, lendületes játékkal, és szerezzünk az első 10-15 percben egy kis előnyt. Nos ez úgy sikerült, hogy a 10 percben 9:4 volt az eredmény a hazai csapat javára. A Gárdony az első kilenc támadásával … kilenc gólt dobott. Ha megnézzük a végeredményt … ennyi lett a különbség. Mondhatom azt is, hogy a 10. percben vége volt a mérkőzésnek.

A mérkőzésen látható volt, és jobban, mint a korábbi mérkőzéseinken, hogy nagyon nagy probléma van a támadásban. Nincsenek befelező játékosok, nincsenek lövőink. Akik vannak, azokra túl nagy teher hárul … ők is emberek, nem gépek! Hibáznak! Ez így nem megy! Ha nem tudunk igazolni, akkor minden mérkőzés ilyen lesz.

Ne értsék félre … nem a helyi körülményekkel van gondom. Megkapok minden segítséget, lehetőséget … de lövő játékos nélkül nem megy. Most is nagyon hiányzott a Mezőfi Brigitta, aki sokat hozzátehetett volna a meccshez. Megpróbálta, de lázas betegen csak perceket tudott a pályán lenni. Sajnos voltak ma is csapatban olyanok akik „katasztrofálisan” rosszul játszottak …

A második félidőben nyitottunk a védekezésünkön az már elég jól működött, de sajnos az első negyvenöt perben „üres volt a kapu” … a lehetőséget kapott fiatal mezőnyjátékosoknál nagy az önbizalom hiány …

A galériához kattintson a képre!

Gárdony-Pázmánd NKSE - Marcali VSZSE junior 32-21 (16-9)

A junior mérkőzés értékelése:

Nem a végeredmény a baj, mert az benne a játékban. De azt nem fogadom el, hogy ilyen hozzáállással játsszak egyesek. Vannak játékosok akik hetente ötször edzenek, és ezt az elfogadhatatlan teljesítményt nyújtják a pályán. Vagy nálam. vagy náluk van a probléma.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.