Fő tartalom átugrása

Sakk Diákolimpia Ezüstéremmel. Somogy Vármegyei Csapatbajnokság

Írta: Horváth József
Megjelent: 2026. május 13. Szerda, 01:07

4a60af94 d92c 4ed2 82c0 aa981b907675 525

Balatonszemesen került sor a csapatversenyre, ahol a felsős fiú mezőny 10 fővel volt a legnépesebb.

 

 

Balatonkeresztúri Festetics Kristóf iskola színeiben próbáltunk szerencsét. Négy fős csapatott Weihrauch Samuel, Steinmetz János, Dombi Mathias, és Weihrauch Aurelia alkotta.

Az egyik legfiatalabb csapat voltunk, de a sakkban nem a kor, hanem a sakktudás dönt. Ellenfeleink között szép számmal voltak rutinos sakkozok, de sikerült egy ezüstérmet hazahoznunk.

A második helyezett csapatunk legjobb pontszerzője, az első táblás Weihrauch Samuel volt. Természetesen minden csapattag megérdemli a dicséretet, pár pontot még szerezhettünk volna de ez ép elég volt az éremhez.

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb