VÁROSUNK

varoshaza 2

A Marcali Járási Hivatal Népegészségügyi Osztálya (ÁNTSZ) arról tájékoztatott, hogy további fertőzött személyt találtak a Posta közi óvodában, ezért az óvoda a mai nappal bezár, további intézkedések, információk holnapra várhatók.

 

 


Bár hivatalos információt továbbra sem kaphatunk, de kapcsolatrendszerünkön keresztül tudjuk, hogy Marcaliban hasonló a fertőzöttek aránya a megyei számokhoz (városunkban Somogy megye lakosságának 4%-a él). Ez azt jelenti, hogy a járvány elérte Marcalit.

 

 

Az önkormányzat felügyelete alá tartozó intézmények közül a Posta közi óvodában találtak fertőzött dolgozót, így Ő, valamint a vele érintkező, de nem fertőzött kollegák karanténban vannak, és ezért két csoport gyermekeinek többsége is november 23-ig karanténra kötelezettek. A szülők erről természetesen a szükséges információkat a mai nap során megkapják.

 

Annak érdekében, hogy szociális intézményünk megnövekedett feladatait el tudja látni, kértük a kulturális területen dolgozókat, hogy segítsék elsősorban bevásárlások lebonyolításával az idősek, rászorulók ellátását, melyet ők el is vállaltak.

 

Fokozottan kérek mindenkit, hogy tartsa be a távolságtartásra, maszk viselésre vonatkozó szabályokat, és amennyiben segítségre van szüksége forduljon az önkormányzathoz, vagy intézményeinkhez.

 

Tisztelettel:

 

Dr. Sütő László
Polgármester

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

covid

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.