VÁROSUNK

noszy

Telefonon kerestem meg a Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola megbízott igazgatóját Patkó Imrét, és a tanévvégéról az új tanévtől kérdeztem.

 

 

Lesz ballagás a Noszlopyban?

 

A ballagás a munkatervünk szerint 2021. június 19. (szombat) 8:00 órakor kerül megrendezésre. A terveink szerint hagyományos módon szeretnénk ezt a rendezvényünket már lebonyolítani, az akkor érvényes járványügyi előírások maradéktalan betartása mellett.

 

Terveztek nyári tábort a gyerekeknek?

 

Az iskolánk június 21-től július 04-ig megvalósítója lesz az EFOP 3.3.5-19-2020-00037 „Csodaszarvas” iskolai táboroztatási programnak. A pályázat keretében megszervezésre kerülő napközis és „ottalvós” táborok előkészítése már elkezdődött. Felmértük a tanulók részvételi igényét és elkezdtük a tábori programok tematikus kidolgozását. Bízunk abban, hogy a járványügyi helyzet lehetővé teszi majd a táborok megvalósítását!

 

Hogy álltok a beiratkozásokkal?

 

A Noszlopy iskolában a beiratkozási eljárás során 53 fő elsős tanuló regisztrálása történt meg. Ez a szám jelenleg kettő első osztály indítására ad lehetőséget. A már elsős tanulóink közül eddig négy diák gondviselője jelezte, hogy – szülői kérésre – szeretné megismételtetni gyermekével az első osztályt. Ebben az esetben a tanuló csak a megismételt tanév végén kapja meg az első évfolyamról szóló bizonyítványát. Természetesen ők még jelenleg nem szerepelnek a 2021/2022. tanév elsőseinek létszámában, így jó esély van arra, hogy a következő iskolai év is három első osztállyal induljon el a Noszlopyban.

 

Köszönöm!

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.