VÁROSUNK

20211020 170450 lead

A pályázat lehetőséget teremtett óvodánk számára, hogy az elöregedett növények helyett újakat telepítsünk.

 

 

Óvodai programunkban fontos szerepet játszanak a növények, ezért olyan növényeket (fák, cserjék, évelő és hagymás virágok, fűszerek, zöldségek) választottunk, amelyek szerepelnek a népi gyermekdalokban, népdalokban, mondókákban, népmesékben, felhasználjuk ünnepeink dekorációiban. A pályázat fő célja volt az óvoda környezetének szépítése növények telepítésével a szülők bevonásával.

 

Köszönet a Tesco Magyarország és az Effekteam Egyesületnek, hogy pályázatunk támogatásával lehetőséget biztosítottak terveink megvalósításához, valamint a Gombácska Óvoda Szülői Szervezetének, hogy a kivitelezésben aktívan közreműködtek.

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.