VÁROSUNK

pehdroid

Országos I. helyezett a PENdroid informatikai versenyen a marcali gimnázium csapata, mellyel megvédte címét a 2023-as döntőben!

 

 

A csapat vezéregyéniségének, Katona Kevinnek beszámolója a versenyről:

 

A "Kutyák" nevű csapat tagja voltam, amely részt vett egy játékfejlesztői versenyen Nagykanizsán, ahol budapesti, debreceni, egri, zalaegerszegi, kaposvári, balatonboglári és helyi, nagykanizsai iskolák diákjaival mértük össze tudásunkat.

 

A verseny egy 8 órás maraton volt, ahol a csapatoknak egy működő játékot kellett a semmiből létrehozniuk a megadott időkereten belül. Csapatunk elszántan dolgozott a közös cél érdekében. Feladatokat és felelősséget osztottunk fel az egyes csapattagok között. Ez lehetővé tette számunkra, hogy a verseny során végig szervezettek és koncentráltak maradjunk.

 

A csapatmunka és a hatékony projektmenedzsment nyerő képletnek bizonyult, mivel sikerült egy innovatív és magával ragadó játékot létrehoznunk. A verseny intenzív volt, de kemény munkánk és elkötelezettségünk kifizetődött, hiszen mi lettünk a rendezvény győztesei, immáron második alkalommal.

 

A versenyen a szervezők remek körülményeket biztosítottak számunkra, semmire sem lehetett panaszunk. Nagy örömünkre szolgál, hogy utolsó évünkben is képesek voltunk győzelmet aratni az érettségire való készülés mellett, ezáltal öregbítettük iskolánk hírnevét. Köszönjük szépen Bene Gábor tanár úr felkészítését és Horváth Zsolt kíséretét.

 

A csapat tagjai: Katona Kevin, Király János, Vincze Martin és Csécs Barna a gimnázium 12.b osztályos tanulói.

 

Felkészítő pedagógus: Bene Gábor

cats020211

326331477 618275130304814 5599427304139095296 n

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.