VÁROSUNK

27

2023. március 24-én, pénteken Iskolanyitogatóra várta a Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola alsó tagozatának munkaközössége az iskola pedagógiai munkája iránt érdeklődő szülőket és nagycsoportos óvodásokat.

 

 

A nap programja Patkó Imre iskolaigazgató köszöntőjével kezdődött a tornateremben. Ezután a kicsik a 4. osztályosokkal együtt vettek részt játékos órákon. Bekapcsolódhattak az órák folyamatába, megismerkedhettek a digitális eszközökkel.

 

A vendéglátás után szórakoztató sportversenyek részesei lehettek. Nagy élményt jelentett számukra a tojáskereső verseny. A programot az iskolavezetőség tájékoztatója zárta. Itt a szülők megismerkedhettek az iskola sokszínű arculatával és jövőbeli terveivel, többek között az idegen nyelvi osztály indításának feltételeivel.

 

Reméljük, hogy vendégeink kellemes élményeket gyűjtöttek a nap során.

 

Beiratkozáskor szeretettel várunk minden érdeklődő szülőt és leendő tanítványt iskolánkban!

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.