Skip to main content

A biztosításokkal ismerkedtek a Hikmanosok …

Írta: Hikman Béla Szakképző Iskola
Megjelent: 2023. szeptember 27. Szerda, 16:48

image

Iskolánk végzős diákjai a mai napon egy online, interaktív biztosítói foglalkozáson vettek részt. Az előadás keretén belül megismerkedtek biztosítás alapjaival, annak érdekében, hogy tisztábban lássák a biztosítások világát, és okosabban tudjanak bánni a pénzükkel.

 

 

Az óra három részből állt. Az első részben megismerkedtek a biztosítások világával, tisztázták az legfontosabb fogalmakat, majd egy fiktív eseten keresztül bemutatták a biztosítások néhány fajtáját. Ezt követően, egy Kahoot játékkal zárult a foglalkozás.

image 1

Az előadást a Case Solvers a Magyar Biztosítók Szövetsége megbízásából szervezi és minden iskola számára ingyenes.

 

Írta: Bozsek József

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb