Skip to main content

Európai Diáksport Napja

Írta: Mikszáth Iskola
Megjelent: 2023. szeptember 30. Szombat, 01:22

DSC 1662

Hagyományainkhoz híven Iskolánk idén is csatlakozott a Magyar Diáksport Szövetség által meghirdetett Európai Diáksport Napjához.

 

 

Alsó tagozatos diákjaink az ilyenkor szokásos Mesetúrán vettek részt a Marcali hegyben, ahol a mesehősök igazi hétpróba elé állították őket. Amelyik osztály sikeresen összegyűjtötte mind a hét garast, visszatérve az iskolába ajándékra válthatta be. Miután megebédeltek és kipihenték a túra fáradalmait, a Latinka pályán futottàk le szüleikkel, testvéreikkel a 2023 métert.

 

Itt szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki együtt futott gyermekével, vagy a pálya széléről szurkolt neki. A felsősök sportfesztivál jelleggel 10 állomáson 10-10 percet sportolhattak a szabadban. Ők a Sportcsarnok körül futották le az idei évszámhoz kapcsolódó 2023 métert.

 

Képek: Szován Gábor

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb