Skip to main content

Kezdődik a Berzsenyi utca felújítása …

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2024. április 15. Hétfő, 19:12

DSC04333

Ma a munkaterület átadásával, megkezdődik egy több mint 100 mFt értékű útfelújítás városunkban. A pályázatot még 2022-ben írták ki és 2023 -ban lett érvényes építési engedély. A kb. 820 méteres teljes útfelújítás mellett 44 parkoló épül a „zölderkélyes” társasházak előtt.

 

 

capture 20240312 183121

Bereczk Balázs alpolgármester úr Facebook bejegyzésében foglalkozik a beruházással:

A mai nap megtörtént a Berzsenyi utca felújításának munkaterület átadása. A beruházás keretében 44 db parkoló épül, cserére kerülnek a szegélykövek, az "orvos lakások" előtt kiemelt zebra - mint a Rákóczi utcában - létesül.

A kivitelezést a Strabag Kft. végzi. A forgalmi rend változást jelző táblák szerdán kerülnek ki.

Kérjük a közlekedők és a lakók türelmét!

A beruházás az Európai Unió 85%-os, Magyarország Kormánya 15%-os támogatásával valósul meg.

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb