Skip to main content

Múlt szombaton báloztunk, most szombaton futottunk

Írta: Mikszáth Kálmán Általános Iskola Szülöi Szervezete
Megjelent: 2024. április 22. Hétfő, 18:23

1824

2024. április 13-án tartottuk idei bálunkat, immár harmadik alkalommal – a nagy érdeklődésre tekintettel- városunk sportcsarnokában.

 

 

Szerencsét hozott a 13-as szám, hiszen nemcsak egy nagyon jó hangulatú bulit zártunk be hajnali fél ötkor, hanem vendégeinknek és támogatóinknak köszönhetően bevételünk újabb lehetőséget teremt Szülői Szervezetünk számára. Ezen összeg felhasználásával tovább folytathatjuk iskolaudvarunk felújítását, a kültéri játék- és sporteszközök bővítését.

Szerencsét hozott a 3-as szám is, az időjárás végre megengedte, hogy a III. Mikszáth Futófesztivál végre az eredetileg kitűzött időpontban rajtolhasson el. Örömmel csatlakoztunk idén is a Mikszáth DSE rendezvényéhez; most is gyönyörű környezet, kiváló hangulat és sok vidám gyerkőc várta az ide látogatókat.

A vendéglátásban ez alkalommal is a Marcali Takács Sütöde Kft. és Nemes Endre volt segítségünkre. Köszönjük Marcali Város Önkormányzatának, hogy lehetővé tették a versenyzők díjazását!

Hálás köszönetünk báli támogatóinknak!

1.A osztály, 1. B osztály, 1. C osztály, 2. A osztály, 2. B osztály, 3. A osztály, 3. B osztály, 4. B osztály, 4. C osztály,5. A osztály, 6. A osztály, 6. B osztály, 6. C osztály,7. A osztály,7. B osztály, 8. A osztály, 8. B osztály, Aranyhal Horgászbolt, AVIA Benzinkút, Baglas Néptánc Egyesület, Balogh Bálint, Balogh Viktória, Baranto Mezőgazdasági Kft. Tapsony, Bartha Béla Tibor, Bartis Ékszerszalon, Bencéné Balogh Martina, Bereck Balázs, Bertalan Gábor Vegyes Iparcikk Kéthely, Biczó Ferenc és családja,Bio Kozmetika Kéthely - Mihálkovics Lilla, Bódisné Turcsi Nikoletta, Bojtor Krisztián, Budmil Sport Marcali, Buzsák Község Önkormányzata, CaffeLove Gold Szolárium, Cake by Balla Anett, Csepp Adománybolt, Csicskó Ákos, Csillagvár Étterem-Pizzéria, Csirkefogó Street Food, Csonkáné Sinkó Edina, Daro Fabiz Kft., Déghy Bt., Dianovics Viktória kozmetikus ,DM Drogerie Markt Kft. Marcali, Dongó Attila és családja, Dóra Barkács, Dr. Pozsonyi Márk, Esszencia Kozmetika -Kovács Enikő, EverDerm Laser Center Zalaegerszeg, Expert Beauty Szalon, Ezerszirom Virágüzlet, Fekete Lajos, Fekete Zsuzsanna kozmetikus, Főnix Kft., Frézia Virágüzlet, Gaála Bútor, Gadácsi csoport - Gadácsi Autóház Kft., Gadácsi Szabina kozmetikus, GAMESZ Marcali, Genux Női Divat, Geoway Lifebalance Infrabicikli Stúdió, Ginkoo Kertészet és Faiskola, Gombolda Varróműhely, Green Tyre Zrt., GSM Shop – Tesco, Hans Pausch Hungária Kft., Harmath Pincészet, Hársfa Patika, Ható Andrea, Háztartási üzlet Kéthely, Helen Doron Marcali, Horváth Családi Kertészet, Horváth Krisztián fotós, Horváthné Virág Henrietta fodrász, Hosszúvíz Község Önkormányzata, Incze Gabriella, Industrie Elektrik Kft., Jónás-Harcz Zsuzsanna, Kajdács Norbert, Kelevíz Község Önkormányzatának Arany Kézművek Boltja, Kesztyüs Attila, Király Csilla, Kiss László Városi Sportcsarnok, Kiss Viktor, Komlódi Zsófia, Kopácsi Zsolt, Korzó Kávézó, Kottán Cukrászda, Kovács Fotó, Kovács Gabriella, Kovács Judit, Kristinus Borbirtok, Kukorica Csárda, Lángos Bázis, Lanocar Kft., Léna Virágoskertje, Lendvai Lili, Lipóti Pékség és Kávézó, Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz, Luky Market Kéthely, Magyar Posta, Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium, Marcali és Térsége Közszolgáltató Nonprofit Kft., Marcali Friss Tojás, Marcali Hollandbútor és Matrac Stúdió, Marcali Múzeum, Marcali Művelődési és Szabadidő Központ Nonprofit Kft., Marcali Takács Sütöde Kft., Marcali Város Önkormányzata, Marcali VFC, Marcello Pizzéria, Margaréta Szépségszalon, Marylla Bőrdíszműgyártó és Kereskedelmi Kft., Mester Étterem és Cukrászda, Mézes Mackó , M-Gólyahír Kft., Mici Dekorműhely, Mini Vital Gyógynövény Szaküzlet, Molnár Gergely, Molnár Tibor Sándor, Móri Csaba, Móring József Attila, Nagy László Péter, Nagyszakácsi Község Önkormányzata, Nemes Endre, Nola Kozmetika – Pappné Meiszner Vanda, Novomar Kft., Öregbaglas Szőlőbirtok Kft., P&P Építőanyag Kereskedés, Partner Autósiskola, Perfecto Női-férfi divat, Pincekert Vendéglő Balatonkeresztúr, Pingvin Fagyizó & Cukrászda, Piton Díszállat Kereskedés, Random Bistro, RedLips Cipőbolt, Salamon Gergely, Samu Andrea, Schneider Emilía Adrienn, Sinkó Teca, South Coast Car Cosmetics, Süte Zoltán, Szántó Virágkereskedés, Szente Favágó Kft., Szenténé Farkas Anikó, Szilvás Gym Edzőterem és Szolárium Stúdió, Szi-Miklós Eszter, Szita Pack Kft. – Keszthely, TARR Kft., Táska Község Önkormányzata, Tislér Zoltán, Tornácos Panzió, Törzsök Aranka, Vajda Tamás, Varga Alexandra fodrász, Verda Autósbolt, VIDEOTON Elektro-Plast Kft., Vigh Bernadett, VILLMA Elektrik Kft., Voits Borászat, Wajandt Barnabás, Zelena Zsolt, Zelena-Farkas Katalin, Zellia Bag Shop, Zöldikék Zrt. (Z-Solar), Zsand’ Arts Fantázia, Zsuzsinárium Szépségszalon

Néhány fotó Sipos Pétertől a báli pillanatokról:

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb