Fő tartalom átugrása

Pünkösdi batyus bál az X-házban

Írta: Kiss Kálmán
Megjelent: 2025. június 09. Hétfő, 14:51

21

2025. június 8-án, pünkösdvasárnap este, első alkalommal szervezett Pünkösdi batyus bált a Gyümölcsoltó Boldogasszony Plébánia az X-házban.

 

 

A rendezvényt 20 órakor Tomanek Ferenc Áron plébános és Kocza Anita fővédnök nyitotta meg, illetve köszöntötte a megjelenteket. A vidám hangulatú bálon a zenét Gazda Tamás szolgáltatta.

Az est folyamán tombolasorsolást is tartottak, melynek során sok értékes nyeremény lelt gazdára. A bevételt az X-ház felújítására kívánják fordítani a szervezők.

Köszönet minden közreműködőnek, segítőnek, támogatónak, akik valamivel is hozzájárultak a bál sikeres lebonyolításához!

Írta és fotók: Kiss Kálmán

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb