Pünkösdi batyus bál az X-házban
Írta: Kiss Kálmán
Megjelent: 2025. június 09. Hétfő, 14:51

2025. június 8-án, pünkösdvasárnap este, első alkalommal szervezett Pünkösdi batyus bált a Gyümölcsoltó Boldogasszony Plébánia az X-házban.
A rendezvényt 20 órakor Tomanek Ferenc Áron plébános és Kocza Anita fővédnök nyitotta meg, illetve köszöntötte a megjelenteket. A vidám hangulatú bálon a zenét Gazda Tamás szolgáltatta.
Az est folyamán tombolasorsolást is tartottak, melynek során sok értékes nyeremény lelt gazdára. A bevételt az X-ház felújítására kívánják fordítani a szervezők.
Köszönet minden közreműködőnek, segítőnek, támogatónak, akik valamivel is hozzájárultak a bál sikeres lebonyolításához!
Írta és fotók: Kiss Kálmán
A galériához kattintson a képre!









































