A városról…

Tegnap Bereczk Balázs polgármester úr Facebook posztjában a 2024-es önkormányzati választásokról emlékezett meg.
1 évvel ezelőtt ért véget a marcali önkormányzati választások egyik legsötétebb kampánya.
Volt itt minden- legfőképp mellébeszélés, igéretcunami, vádaskodás, ipari parkozás és baloldalizás (persze csak a szeretet és béke jegyében).
Megjelent itt a Megafon, Mandiner, Origo, Magyar Nemzet, Sonline és az önjelölt kampánytanácsadók, de lám az akkori szenzációs rágalmak mind hamisnak bizonyultak...
Azóta "történetünk hőseinek" nagy része még házon belül is megbukott, vagy meg is tagadta emlékeit, a kampányban sulykolt hazugságokat. ("Csak parancsra tettem"- szólt/szól a magyarázat)
A választás óta is minden szereplővel együtt dolgozunk, aki a város jövőjét segíti, és mindenki figyelmét felhívjuk a rossz döntésekre is.
Jövő héten
A Kormány támogatásával érkezik a Gördülő Opera Marcaliba a Künzelsau térre. (egyedüli somogyi helyszínként)
A Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium támogatásával valósul meg a Mozgás Éjszakája program és a futókör átadása.
Júliusban a Honvédelmi Minisztériummal és a Magyar Honvédség támogatásával a Honvéd Nyugállományúak Egyesülete és a Bajtársi Egyesület szervezésében Katona találkozó lesz a Piac téren katona zenekarral, gulyáságyúval, lézer lövészettel, technikai bemutatóval.
Továbbra is a szabad, sokszínű Marcaliban hiszünk!
A kép Lázár János kampány látogatásakor készült.