Lásd Más Szemmel
Írta: Szabó Zsófia
Megjelent: 2025. október 09. Csütörtök, 01:34

A Hétszínvirág EGYMI 2. osztályos tanulói a Vakok és Gyengénlátók érzékenyítő foglalkozásán vettek részt a Berzsenyi Dániel Városi Könyvtárban.
A gyerekek egy picit osztálytársuk bőrében érezhették magukat, így mindannyian megtapasztalhatták milyen is lehet tapintással olvasni, hogyan lehet a Braille írógéppel írni, illetve milyen eszközöket és játékokat tudnak az érintettek használni.
Továbbá megismerkedhettünk a vakvezető kutyák munkásságával is, egy rövid beszámoló és bemutató formájában.
Köszönjük a lehetőséget, hogy részt vehettünk a programon! Mindenki számára emlékezetes marad!
A galériához kattintson a képre!











