Fő tartalom átugrása

Egészségmegőrző előadásra várták az érdeklődőket a Marcali Művelődési Házban

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2026. február 17. Kedd, 18:04

DSC 5909 525

Egészségmegőrzéssel és prevencióval kapcsolatos rendezvényt hirdettek meg 2026. február 17-ére a Marcali Művelődési Ház kistermében.

 

 

A program meghívott előadója dr. Antal Gabriella volt, aki korábban a marcali kórház, valamint a törökbálinti tüdőszakkórház főigazgatójaként dolgozott, ma már nyugdíjasként vesz részt egészségügyi ismeretterjesztő eseményeken.

A 17 órakor kezdődő találkozó célja az volt, hogy rövid előadás és kötetlen beszélgetés keretében hívja fel a figyelmet a megelőzés fontosságára és az egészségtudatos életmódra. A résztvevők számára a szervezők ingyenes vérnyomás- és vércukorszint-mérést is biztosítottak, ezzel is ösztönözve a rendszeres szűrővizsgálatokat.

A rendezvény nyitott volt minden érdeklődő számára, és barátságos, közvetlen hangulatú beszélgetést ígért az egészségmegőrzés aktuális kérdéseiről.

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb