A tervezett július 1. helyett július 2-án nyitjuk meg újra a könyvtárat
Írta: Berzsenyi Dániel Városi Könyvtár/Facebook
Megjelent: 2026. június 26. Péntek, 15:02

Ennek egyszerű oka van: szeretnénk, ha az egészségügyi dolgozók és a köztisztviselők is velünk ünnepelhetnének, akik aznap saját programon vesznek részt.
Nekünk pedig ez az egy plusz nap is jól jön, hiszen még bőven akad tennivaló, hogy minden készen álljon a nyitásra!
Addig is megosztunk néhány pillanatképet az elmúlt két hét munkálataiból.
A megnyitó részleteivel a jövő hét elején jelentkezünk…
Addig is vigyázzatok magatokra ebben a nagy hőségben, és ha tehetitek, maradjatok hűvös helyen!
A galériához kattintson a képre!





