A „Népmese Napja” a Noszyban …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. október 12. Péntek, 18:42
A nagycsoportosok a város óvodáiból ellátogatnak a Noszlopy Iskolába, és megnézik a Noszy harmadikosainak előadásait, amit ők a kicsik kedvéért tanulnak meg. Az óvodások pedig egy kis produkcióval köszönik meg az iskolások vendéglátását. És mindenki hasznosan tölti el a délutánt! Ja és van egy kis uzsonna is a vendégeknek!
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-10-12-18-40{/gallery}
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-10-12-18-41{/gallery}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355