Fő tartalom átugrása

Dőlt a füst a tetőszerkezet alól

Írta: Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Megjelent: 2026. június 23. Kedd, 11:43

1157011

Tűz keletkezett egy étterem padlásterében hétfő délután Balatonszentgyörgyön, a Berzsenyi Dániel utcában.

 

 

A lángok ugyan csak pár négyzetmétert érintettek, de az egész épületrész füsttel telítődött. A Somogy vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a keszthelyi, a marcali és a zalakarosi hivatásos tűzoltók megbontották a tetőszerkezetet, majd eloltották a tüzet. Az egységek kiszellőztették a padlást. Személyi sérülés nem történt.

Fotó: Keszthely HTP

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb