KÖZELBEN

November közepén, az elmúlt héten rendeztük meg iskolánkban az angol hetet. A projekthéten valamennyi tantárgyba beépültek az angol nyelvhez, illetve az angol hagyományokhoz, népszokásokhoz fűződő tananyagtartalmak, változatos feladatokon keresztül.

DSCF9403

Az elmúlt hónap végén tanulóink egy része, személyesen is látta és megtapasztalta Londonban, miképpen ünneplik a britek a halloweent.

A londoni kiránduláson készült fotókkal támogatott élménybeszámoló és az Angliából származó vicces kiegészítők, édességek megadták az alaphangulatot. A saját kezűleg készített játékok, további tapasztalatszerzésre nyújtottak lehetőséget. Az interaktív táblán végzett feladatok, az internet használata további ismeretbővítést tett lehetővé. Technika órán tököt faragtak az ügyes kezűek, hon-és népismeret órán azt kutatták a kisdiákok, milyen magyar gyökerei vannak a tökfaragásnak, ismerték és ünnepelték-e a mindenszentek előestéjét valaha Magyarországon. A testnevelés óra remek alkalmat adott az ügyességi játékoknak, a rajzóra pedig a témához kötődő művészeti barangolásnak.

Az angol hét befejezéseként töklámpás kiállítást rendeztünk, majd vidám péntek délután keretében engedtük útjukra a halloween-i rémségeket.

DSCF9393
DSCF9400
DSCF9403
DSCF9409
DSCF9412
DSCF9415
DSCF9436
DSCF9441
DSCF9447
DSCF9469
01/10 
start stop bwd fwd

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.